Nowości 2014

Akcesoria do przyczep i samochodów kempingowych

Isabella tworzy wysokiej jakości przedsionki od ponad 50 lat, zawsze próbuje przemycić najlepsze "karawaningowe" pomysły do swoich produktów.

Nasze wymagania są bardzo wysokie, cały czas szukamy nowych pomysłów i rozwiązań -sprytne detale, najlepsze materiały, idealne formy oraz szybki, nieskomplikowany montaż w ponadczasowym design - to my - Isabella

Zapraszamy na nowa stronę internetową www.isabella.net.plNiemieckie firmy Frankana i Freiko to jedni z najwiekszych dostawców sprzetu i wszelkiego wyposazenia kempingowego na rynku europejskim. Co roku prezentowany jest katalog firmy z ponad 10 000 artykulami, które sa niezbedne do funkcjonowania przyczepy czy samochodu kempingowego – wiele czesci zamiennych takze z branzy serwisowej oraz z wyposazeniem, które ma za zadanie uczynic wakacyjne wyprawy jeszcze bardziej przyjemnymi.
W katalogu prezentowane sa artykuly z bardzo wyczerpujacymi opisami, które zdecydowanie pomoga w wybraniu odpowiedniego wyposazenia dodatkowego.
Ceny w katalogu podane sa w EUR z 19% podatkiem VAT. Aby obliczyc ceny polskie nalezy odjac podatek niemiecki i dodac 23% VAT.Dometic Group jest wiodacym swiatowym dostawca wyposazenia do przyczep kempingowych, pojazdów rekreacyjnych, samochodów, ciezarówek oraz na rynek zeglugi. W ofercie pelna gama klimatyzatorów, lodówek, markiz, kuchenek, systemów sanitarnych, sprzetu oswietleniowego, mobilnych urzadzen zasilajacych oraz rozwiazan zapewniajacych komfort i bezpieczenstwo, okna, drzwi oraz innych urzadzen, które sprawiaja, ze zycie z dala od domu staje sie wygodniejsze.Cieplo i komfort dla Mobilnych. Alde to wiodacy producent ogrzewan na bazie gazu propan – centralne ogrzewanie w przyczepach i samochodach kempingowych. Nasza firma jako jedna z nielicznych swiadczy wszelkie uslugi dotyczace serwisu i napraw ogrzewan ALDE.


Promocje

Zapoznaj się z najnowszymi promocjami

Dowiedz się więcej

Pomoc i porady

Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem "Jak dbać o pojazdy Knaus"

Dowiedz się więcej

Dobierz pojazd dla siebie

Nie wiesz jak dobrać odpowiedni pojazd? Odpowiedz na kilka pytań i znajdziemy dla ciebie to czego potrzebujesz.

Dowiedz się więcej

Targi kempingowe w sezonie 2015

Zobacz na których targach kempingowych możesz spotkać firmę KNAUS w sezonie 2014/2015.

Kliknij TUTAJ

Pro Camp
ul. Krotoszyńska 43
51-009 Wrocław

tel: +48 (71) 352 47 75
fax: +48 (71) 352 47 76
gsm: +48 601 41 31 91

E-mail: biuro@knaus.pl