Nowości 2014

O Firmie

Witamy na stronie Knaus

Od 15 lat firma PRO CAMP jest przedstawicielem jednej z największych firm produkujących przyczepy i samochody kempingowe KNAUS TABBERT GmbH. Nasza współpraca jest oparta na wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu oraz sympatii pomiędzy naszymi firmami i co najważniejsze pomiędzy naszymi wspólnymi klientami, czyli Państwem. Od 2010 roku jesteśmy reprezentujemy również markę TABBERT - przyczepy "królewskie", które są synonimem tradycji, najwyższej jakości od ponad 50 lat!

Jak kupić pojazd Knaus?

Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży, gdzie będą mogli Państwo obejrzeć i osobiście się przekonać o jakości naszych produktów oraz dokonać zamówienia wymarzonego dla siebie modelu Knaus. W Europie jest ponad 300 punktów sprzedaży i serwisów Knaus. Wszystkie jednak zamawiają pojazdy w jednej fabryce w Bawarii. Zaplanujcie Państwo zakup wcześniej, dając szansę producentowi przygotować się do budowy przyczepy bądź samochodu.

Często zadawanym pytaniem jest „…jak długo trzeba czekać na odbiór samochodu bądź przyczepy?” Wszystkie budowane są wyłącznie na zamówienie, staramy się jednak dysponować modelami do natychmiastowej sprzedaży, jednak, czym bliżej gorącego okresu wakacji tym jest to trudniejsze. W zależności od okresu zamówienia różne są terminy odbioru i wahają się w przedziale od tygodnia do trzech miesięcy. Jeżeli posiadają już Państwo samochód bądź przyczepę kempingową przyjmiemy je w rozliczeniu.

Firma Knaus jako jeden z nielicznych producentów posiada na swoje produkty homologację Ministra Transportu i Gospodarki Wodnej. Jeżeli po lekturze naszego cennika nasuną się Państwu jakiekolwiek pytania prosimy o telefony lub e-mail. Służymy swoją fachową wiedzą oraz radą.

We wszystkich naszych punktach sprzedaży polecamy usługi:
• serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
• naprawy i remonty przyczep
• montaż wyposażenia dodatkowego
• naprawy instalcji wewnętrznych
• doradztwo w sprawach technicznych
• sprzedaż wszelkich akcesoriów i wyposażenia, w tym mebli turystycznych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
• wypożyczalnie przyczep kempingowych

Przedsionki Isabella i Ventura

Nasza firma jest generalnym przedstawicielem duńskiego producenta przedsionków i akcesorii do przyczep kempingowych - firmy ISABELLA. Już od około 8 lat oferujemy Państwu jedne z najlepszych na rynku przedsionki - "karawaningowe tarasy", które z roku na rok są udoskonalane, zarówno pod względem jakości materiałów jak i od strony estetycznej. Isabella ma w swojej ofercie przedsionki różnych kategorii, od "weekendowego", który powinien być prosty w montażu, lekki po przedsionki całoroczne, przestronne, które zapewnią nam przy każdej pogodzie bezpieczeństwo i dobry nastrój. A przecież spokój i czerpanie przyjemności z wolnego czasu to rzecz najważniejsza...

Doskonalenie się to ciągła podróż ku nowym horyzontom!

Promocje

Zapoznaj się z najnowszymi promocjami

Dowiedz się więcej

Pomoc i porady

Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem "Jak dbać o pojazdy Knaus"

Dowiedz się więcej

Dobierz pojazd dla siebie

Nie wiesz jak dobrać odpowiedni pojazd? Odpowiedz na kilka pytań i znajdziemy dla ciebie to czego potrzebujesz.

Dowiedz się więcej

Targi kempingowe w sezonie 2015

Zobacz na których targach kempingowych możesz spotkać firmę KNAUS w sezonie 2014/2015.

Kliknij TUTAJ

Pro Camp
ul. Krotoszyńska 43
51-009 Wrocław

tel: +48 (71) 352 47 75
fax: +48 (71) 352 47 76
gsm: +48 601 41 31 91

E-mail: biuro@knaus.pl